Шкільні уікенди. Табір одного дня


Шкільний уікенд Улюблений шкільний уікенд: спорт, творість, пригоди та смачна кухня!

Пригоди в заповідному лісі, басейн, хайпарк, велосипеди, ролики, арт-майстерня, веселі спортивні старти та інтелектуальні олімпіади, психологічні тренінги, смачна кухня та костюмовані вечірки: 100% задоволення за будь-якої погоди та пори року!!!

Вартість: від 350 грн. (1-денна програма з басейном та обідом) + трансфер (від Києва 200 грн. в обидві сторони).

Шкільний уікенд

ДОЦ «Славутич», елітний центр дитячого відпочинку та оздоровлення Київщини, запрошує шкільні класи провести незабутні уікенди в Країні дитячої мрії - у мальовничому заповідному куточку хвойного лісу на узбережжі Канівського водосховища у 80км від Києва (1 година автобусом).

Шкільний уікенд

Ми пропонуємо не просто екскурсію вихідного дня, а формат корисного відпочинку, розробленого спеціалістами саме для згуртування колективу, оздоровлення, бадьорості та позитиву!

Наша мета - створити територію успіху для всіх дітей. Жодна екскурсія не надасть дітям стільки радощів та добрих спогадів, як вихідний у «Славутичі»!

За будь-якої погоди, ми пропонуємо:

Шкільний уікенд Веселі спортивні старти (козацькі забави, командні ігри зі спортивним інвентарем, комічний футбол для хлопців і мистецтво чірлідерів (команд підтримки) для дівчат).

Водні перегони та костюмовані феєрії на воді (унікальний критий басейн, вода в якому очищується без хлорування, за сучасними технологіями з використанням іонів срібла).

Пригоди у загубленому світі (лісові еко-мандрівки та велосипедні тури мальовничим узбережжям Канівського водосховища, за бажанням - також катання на роликах).

Етно-майстерня (вихідний в етнічному стилі - у формі веселого ярмарку із залученням майстрів, вивченням народних пісень і танців).

Шкільний уікенд Веселі психологічні тренінги «Пізнай себе!», «Майстерня успіху!» та інші.

Школа благородних джентльменів та юних леді (психологічно-ігровий комплекс заходів, що прививають відчуття смаку, прекрасного, гарних манер та вихованості).

Тематичні розважальні заходи до свят, конкурси, фестивалі, інтелектуальні шоу.

Екскурсія до Переяславського скансена - Музею просто неба!

Ви можете замовити як тур одного дня, так і двох вихідних (з ночівлею).

Шкільний уікенд Замовити програму Табору одного дня Ви можете, відправивши запит на електронну пошту: slavutych.sales@gmail.com або за телефонами: +38 (066) 613 12 05, +38 (097) 652 53 05, +38 (044) 337 16 17.

Наш адміністратор обов'язково з Вами зв'яжеться.

Чекаємо на Вас у Країні дитячої мрії!