Канікули в дитячому таборі "Славутич" під Києвом: максимум корисних задоволень


3 літня зміна
Замовити путівку

25 червня — 8 липня (14 д.)

3 літня зміна

5 літня зміна
Замовити путівку

25 липня — 7 серпня (14 д.)

5 літня зміна

У вартість відпочинку в "Славутичі" кожної зміни входить:

Проживання: 4-місне поселення у світлих комфорт-номерах із сучасними меблями та зручностями. Ліжка з ортопедичними матрацами. Щоденне вологе прибирання.

Харчування: 5-разове повноцінне харчування формується на основі офіційно затверджених рецептурних збірників для санаторно-курортних закладів України. Обов’язковими є свіжі сезонні овочі та фрукти, салати, а також чергування молочних, м’ясних та рибних блюд.

Спорт: Спортивні студії та секції на вибір. Є велика спортивна крита зала, танц-клас та професійне відкрите футбольне поле, тренажерна зала зі столами для настільного тенісу, волейбольні та баскетбольні майданчики, піщаний майданчик для пляжного волейболу, спортивно-ігровий майданчик тощо.

Басейни: Упродовж року працює критий професійний басейн. Вода очищується за новітніми технологіями. Глибина води - від 80см до 1м 60см: ідеальна для дитячих тренувань. Купання дітей - обов’язково під наглядом лікаря, з використанням різноманітного спортивного інвентаря. У літній період працюють два відкритих малих басейни із пляжною зоною навколо (шезлонги, тіньові навіси та альтанки).

Сезонний відпочинок: Велосипеди, ролики, мотузковий хайпарк лісових пригод, взимку санки та лижі, улітку - пологий піщаний пляж на березі Канівського водосховища.

Творчість: Арт-студії на вибір, заняття з театральної та вокальної майстерності. Щодня діти готуються до різноманітних творчих та святкових заходів, майструючи собі костюми, образи для сценічного втілення тощо.

Англійська: За додаткову плату - English Speaking Club (ігрові рухливі інтерактивні заняття з англійської мови у міні-групах під час тихої години з 14.00 до 16.00).

Оздоровлення: «Славутич» пропонує широкий спектр оздоровчих процедур - як для загального зміцнення імунітету, так і індивідуально підібрані процедури за конкретними потребами кожної дитини. Соляна кімната та зала ЛФК, лікувальний чай, фіто-коктейлі, синглетно-кисневі пінки та вітамінотерапія - це те, що призначається усім дітям, які оздоровлюються у «Славутичі», для підвищення імунітету. Решта процедур - за індивідуальними потребами дітей (інгаляції, авто-масажери, циркулярний душ, ОКУФ тощо).

Дозвілля на свіжому повітрі: Численні ігри зі спортивним інвентарем, туристичні походи та піші екскурсії, квести і пригоди у лісі навколо табору. Стрільба з луку та арбалету. Барбекю-зона. Пікніки та вечори біля вогнища.

Інша інфраструктура: Гамачна галявина, бібліотека, комп'ютерний клас, кінозал, психологічна студія.

Вода: У літній період по всій території табору працюють фонтанчики-бювети з чистою питною водою (власна артезіанська скважина). В інший час у корпусі встановлено кулери з водою.

Фото-відео-супровід: Фото та відео-хроніки (або цілі ролики та фільми, зняті за сценаріями та режисурою самих дітей) табірного життя регулярно можна переглядати на сайті та у соц-мережах. Підписуйтеся на наші канали та отримуйте фото-відео-звіти про відпочинок Ваших дітей.

Безпека: Цілодобовий медичний супровід, огороджена територія під професійною охороною.

Лишилися запитання? - Телефонуйте: +38 (066) 613 12 05 або пишіть: slavutych.sales@gmail.com

Про порядок оформлення в дитячий табір дізнайтеся у розділі Необхідні документи.

Про те, що не забути скласти дитині на канікули, - у розділі Необхідні речі.

Переглянути фотопідбірку про минулі заїзди та інфраструктуру табору - в розділі Галерея.