Дитячий вiдпочинок. Студії та клуби


Хто хоч раз відпочивав у «Славутичі», знає, що без діла тут сидіти не дадуть. Різноманітні гуртки та секції на будь-який вибір та смак дітям подарують наші творчі керівники. Адже дитячий відпочинок влітку - це не лише річка і пляж, але і захоплюючі та корисні заняття в різних гуртках.

Творчість

Творчість

Творчість

ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

Допомагає виявити і розвинути творчі здібності кожної дитини. На заняттях діти засвоюють різноманітні художні техніки: орігами, бісеро-плетіння, аплікацію, малювання, квілінг, об’ємні композиції з природних матеріалів, ліплення з тіста і глини, фіто-дизайн та інше. Усі свої уміння й досягнення наші юні майстри демонструють на виставках та різних тематичних заходах. Найкращі роботи завжди відзначають дипломами і нагородами. За бажанням, свої витвори можна забрати із собою додому.

ВОКАЛЬНА СТУДІЯ

Допомагає розкрити та розвинути вокальні здібності дітей, активізує їхній творчий потенціал. Тут діти навчаються працювати з мікрофоном та фонограмою. Своє мистецтво вони показують на фестивалях і концертних програмах, зокрема, «Голос Славутича», «Еволюція Талантів», «Шанс-Дует» та інших. Найкращі голоси обов’язково ввійдуть до «Аудіо-скарбнички Славутича».

ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ

Розвиває акторську майстерність, культуру мовлення, спостережливість, уяву та фантазію. А ще знайомить з літературною класикою, відомими режисерами й акторами театру і кіно. Наші «Театральні сезони», «Казкові каруселі» та «Кліп-паради» відкривають перед юними «славутчанами» чарівний світ, де героями і творцями художній образів стають самі діти. Вони ж освоюють і закулісні тонкощі - мистецтво декорацій, костюмів та освітлення.

Творчість

Творчість

Творчість

ХОРЕОГРАФІЧНА СТУДІЯ

Розвиває у дітей пластичність та відчуття ритму, допомагає чути музику й синхронно виконувати рухи. Це можливість засвоїти основи танцювальних рухів класичного, народного й сучасного танцю. Групи діляться за різними танцювальними видами й спрямуваннями (наприклад, популярним став танцювальний рух «флешмоб»). Але найбільш вражають та запам’ятовуються наші масові постановки, учасниками яких нерідко стають усі «Славутчани».

КОМП’ЮТЕРНИЙ КЛУБ

Педагог навчає дітей елементарним правилам та навикам роботи з комп’ютером. На кожному з комп’ютерів встановлені навчальні програми. Окрім того, діти мають можливість переглядати цікаві та корисні ресурси в мережі «Інтернет», спілкуватися зі своїми родичами та друзями, а також обмінюватися враженнями про відпочинок на форумі «Славутича». Звісно, деякі сайти з некорисною інформацією для наших юних відвідувачів закриті. Однак те, що можна побачити і чому можна навчитися у нашому комп’ютерному клубі, набагато корисніше та важливіше, а головне, цікавіше!

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

Допомагає дітям у цікавій формі творчих майстер-класів, ігор та бесід пізнавати світ і себе в ньому. При психологічному центрі також працює Незалежний центр з вивчення суспільної думки, волонтери якого продумують різні способи отримання зворотного зв’язку: формують опитувальники, анкети на різну тематику, виконують журналістські функції, аналізують отримані дані та творчо оформлюють звіти, презентуючи їх громадськості. А ще вчаться бути соціологами, щоб розуміти, як формується громадська думка і як діє «реклама».

Творчість

Творчість

Творчість