Проживання


Затишок, безпека та комфорт - саме в такі умови приїжджають діти, розміщуючись у центральному триповерховому корпусі табору, побудованому за сучасними технологіями із високоякісних та безпечних будівельних матеріалів.

Проживання

Проживання - у 4-місних світлих комфорт-номерах із сучасними меблями. Блочна система: два номери об'єднані спільним коридором та зручностями. Усі кімнати закриваються на ключ. Ліжка з ортопедичними матрацами. Подушки, що не викликають алергію. Якісна постільна білизна.

Проживання

Холодна та гаряча вода цілодобово. Щоденне вологе прибирання. Прання раз на тиждень або частіше за потреби.

Проживання

Увага! З метою безпеки в номерах немає розеток. Користування мобільними пристроями у таборі не заохочується (телефони здаються вожатим у сейф та видаються для розмов із батьками щодня під час тихої години або ввечері перед сном). У випадках необхідності для зарядок мобільних пристроїв або користування феном є особливі ніші в коридорах та передбачені для цього приміщення.

Проживання

На кожному поверсі спальної зони холи обладнані теле і відеоапаратурою, зручними меблями та усім необхідним для створення теплої атмосфери. Також у корпусі встановлено кулер з питною водою.