Дитячий табiр. Басейни і пляж


На території табору - один великий критий (25 м, 4 доріжки, працює цілий рік) та два відкритих басейни (працюють на період літніх канікул), а також власний просторий пляж на березі Канівського водосховища.

Літні басейни та пляж

Глибина води у критому басейні - від 80см до 1м 60см: ідеальна для дитячих тренувань. Купання дітей - обов’язково під наглядом лікаря, з використанням різноманітного спортивного інвентаря. Якщо Ви зібралися до нас, не забудьте взяти резинові в'єтнамки та шапочку для басейну!

Літні басейни та пляж

Піщаний пляж «Славутича» за неозорістю нагадує справжнє море. Тут навіть чайки кружляють над водною гладдю, а особливо красивий - захід сонця, що забарвлює природу у ніжні переливи кольорів. Вода чиста й неглибока - ідеальна для тих, хто вчиться плавати, а також для тих, хто знається на водних іграх, наприклад, із м’ячем. Діти купаються невеличкими групами під наглядом інструктора з плавання та вожатих. А на березі - ідеальне місце для проведення фестивалів пісочної скульптури, купальських вінків та інших мальовничих заходів. На пляжі розташований рятувальний пост МНС, медпункт, а також біо-туалети та душі з постачанням теплої води. Пляж щоденно прибирається.

На території пляжу є майданчик для пляжного волейболу.

Літні басейни та пляж