Оздоровлення


«Славутич» пропонує широкий спектр оздоровчих процедур - як для загального зміцнення імунітету, так і індивідуально підібрані процедури за конкретними потребами кожної дитини. Лікувальний чай, фіто-коктейлі, синглетно-кисневі пінки та вітамінотерапія - це те, що призначається усім дітям, які оздоровлюються у «Славутичі», для підвищення імунітету.

Оздоровлення

Бути здоровими, красивими, бадьорими та активними допоможе наш Wellness-центр: фітнес, басейн, спа процедури, профілактична гімнастика та лікувальний масаж, тренажерна зала, сауна та багато іншого.

Оздоровлення

Родзинка центру - це унікальна соляна печера, корисний ефект від якої важко переоцінити: очищує організм від алергенів, лікує дихальні шляхи, укріплює імунітет, допомагає лікувати найрізноманітніші захворювання внутрішніх органів та систем.

Оздоровлення

У бальнеологічному комплексі Вам запропонують підводний душ-масаж, циркулярний душ, хвойні, йодобромні, ароматичні ванни та ванни з морською сіллю.

Оздоровлення

Решта процедур - за індивідуальними потребами дітей:

  • при захворюваннях нервової системи призначається комплекс загально-зміцнюючих процедур, кисневі пінки, масажі та інгаляції, аромотерапія та вітамінотерапія.

  • при захворюваннях легенево-дихальної системи призначаються інгаляції з лікувальними травами;

  • при захворюваннях кишково-шлункового тракту рекомендовані електрофорез, кисневі пінки, мінеральна вода, а ще обов’язкове - дієтичне харчування, тобто індивідуальна дієта за потребами дитини;

  • при порушеннях роботи кістково-м’язової системи у закладі пропонують різноманітні масажі та лікувальну гімнастику.

Оздоровлення

Діти їдуть до закладу обов’язково з направленнями педіатра та санаторно-курортною картою. Безпосередньо у закладі по приїзді дитину доктор оглядає та призначає процедури, тобто формує процедурний лист.

Оздоровлення

У закладі працюють три лікарі, медсестра фізкабінету та чотири медсестри, котрі чергують цілодобово в лікарському кабінеті. Є шість кабінетів для фізпроцедур та ізолятор. Медичне обладнання, що використовується у «Славутичі», містить усю необхідну та сучасну апаратуру для надання якісних профілактично-оздоровчих процедур дітям.

Але ніщо так не оздоровлює, як свіже повітря, смачне повноцінне харчування та активний відпочинок у колі справжніх друзів. Ось що є основою і найпершою умовою оздоровлення у Дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Славутич»!