Дитячий табір "Славутич": азбука корисного відпочиноку, або літо 2019


Запрошуємо відкрити для себе новий, сучасний та унікальний табір під Києвом, у заповідній лісовій місцевості на узбережжі Канівського водосховища неподалік від давнього міста-музею Переяслава-Хмельницького.

Про табір

«Славутич» - це дитячий оздоровчий центр санаторного типу, визнаний лідером дитячого оздоровлення у Київській області. В основі відпочинку - найкраще поєднання різноманітного активного дозвілля, якісного 5-разового харчування та широкого спектру оздоровчих процедур, котрі разом з чистим сосновим повітрям подарують невичерпний заряд енергії, бадьорості та здоров’я.

Про табір

Ми відкриті цілий рік та приймаємо дітей від 7 до 17 років, а також дітей з батьками на зміни для усієї сім’ї. Комфорт, чистота і затишок, лісова свіжість та садово-парковий аромат, спортивні та ігрові майданчики, лісові вело-маршрути, арт-містечко, школа лідерів, басейн, яскрава анімаційна програма, фестивалі, конкурси та багато іншого. Такого різноманіття творчого, спортивного та інтелектуального дозвілля Ви більше ніде не знайдете, адже наша мета - створити простір успіху для кожної дитини.

Про табір

Ми знаємо: усі діти обдаровані, а тому прагнемо розкрити все найкраще, що є у кожному - таланти та здібності, уміння дружити, співпереживати та досягати мети, прямуючи назустріч своїй Мрії!

Про табір

Ми раді запропонувати:

  • дитячий відпочинок та оздоровлення за путівками у будь-яку пору року;

  • тури вихідного дня та відпочинок для усієї родини;

  • виїздні спортивні, творчі, танцювальні збори, змагання та фестивалі (до 250 осіб);

  • організація та проведення конференцій, семінарів та корпоративів;

  • розвивальні, у т.ч. англійські програми;

  • шкільні уікенди та випускні, дитячі дні народження та інші тематично-розважальні програми.

Про табір

«Славутич» цілий рік обирає активний дитячий відпочинок на природі. Навіть взимку ми прагнемо більше бути на свіжому повітрі: велосипедні траси перетворюються на чудові лижні маршрути, а живописні лісові схили - на снігові гірки для катання на санчатах.

Про табір

Незалежно від пори року, до послуг дітей - яскрава програма, а також оздоровчі процедури, котрі особливо незамінні в перехідні осінньо-весняні періоди та взимку.

Про табір

Забронювати путівки Ви можете, заповнивши форму на сайті (у розділі про дитячі зміни) та відправивши запит на електронну пошту: slavutych.sales@gmail.com

Телефони відділу продажу: +38 (066) 613 12 05, +38 (097) 652 53 05

Телефон адміністрації: +38 (04567) 5 89 00 (03)

Телефон директора: +38 (04567) 5 89 06

Телефон організаційно-педагогічної частини: +38 (04567) 5 89 07