Необхідні документи


Необхідні документи Обов’язковими для оформлення дитини у заклад є наступні документи:

Пам’ятайте: путівка дійсна лише за наявності оформленої медичної довідки форми 079 - стандартної для дитячих таборів України (береться за три робочі дні до заїзду у поліклініці за місцем проживання. У довідку вписуються перенесені захворювання та зроблені щеплення, а також дані про епідемоточення та відсутність протипоказань щодо перебування у закладі.

До заїзду також просимо роздрукувати та заповнити наступні документи:

ЦЕ ВАЖЛИВО!

1. Забирати дитину із закладу можна лише, подавши заяву на ім’я директора встановленого зразка та отримавши дозвіл, а також показавши оригінал документа на дитину.

2. При вивезенні дитини більш ніж на добу батьки повинні надати довідку про стан здоров’я дитини та про відсутність контактів з інфікованими хворими.

3. При вивезенні дитини із закладу за систематичне порушення режиму та правил поведінки (фізичне приниження гідності дітей, самовільний вихід за територію, куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин, зловмисне пошкодження чужого майна) або при вивезені дитини за сімейними обставинами вартість невикористаних днів не компенсується.

Необхідні документи