Окремо про мобілки


Окремо про мобілки Мобільні телефони надійно увійшли у наше життя: ми просинаємося з будильником мобільного; у хвилини радості та смутку мобільний телефон стає посередником між родичами та друзями; він приходить на допомогу у надзвичайних ситуаціях; допомагає пережити хвилини самотності, пропонуючи ігри, музику та книжки - він стає незамінним. Однак поступово витісняє «живе» спілкування, фізичну активність та багато речей, без яких наш розвиток гальмується та зупиняється. Саме тому, ми пропонуємо канікули без мобільного. Спробуйте! Невже ви не зможете?

Переваги Життя без мобільного телефону:

1. Вам не потрібно постійно переживати, куди ховати мобільний телефони від тих, хто захоче покористуватися ним без вашого дозволу, адже адміністрація не несе відповідальності за цінні речі не здані на зберігання.

2. Ви позбавитеся від проблем постійно заряджати телефон, оскільки у Ваших кімнатах згідно Правил техніки безпеки розетки відсутні.

3. На спортивних та культурних міроприємствах ваші кишені та душі будуть вільні, і Ви зможете стрибати, бігати та танцювати без думок, що мобільний може випасти та розбитися.

4. Ви зможете довести своїм батькам, що вже справді дорослі, і можете вирішувати свої проблеми самостійно, або за допомогою інших дорослих (вожатих, адміністрації та ін..), а не є «маминими» синочками та донечками, які у разі чого одразу ховаються за мамину спідничку.

5. І останнє, дуже Важливе: сім’я - одна з найважливіших цінностей у житті людини. Тому ми створюємо умови достатнього спілкування з батьками. Щодня з 14.00 до 16.00 (тиха година) та з 21.30 до 22.00 (перед сном) всі діти отримують можливість поспілкуватися з близькими з телефонного номеру вожатого або з власних мобілок, за умови, що в інших час вони здані до сейфу.

Окремо про мобілки Любі наші батьки!

Адміністрація табору висловлює Вам подяку за ту довіру, яку Ви виказали нам, придбавши путівку саме до нашого табору відпочинку. Ми сподіваємося, що відпочинок Вашої дитини у «Славутичі» тільки покращить наші з Вами стосунки. Ми розраховуємо на Ваше розуміння та підтримку, тому маємо до Вас кілька прохань:

1. Готуючи свою дитину до життя у таборі, націлюйте її на взаємодію з вожатими та адміністрацією. Особливо у перші дні у дітей виникає багато адаптаційних труднощів, майже всі з яких можуть бути вирішені. Якщо вожатий не відреагував на зауваження дитини, нехай вона не соромиться нагадати про це. Адаптаційний період і вожаті переживають не просто, але всі вони працюють для Ваших дітей і задоволення кожної дитини - завдання всіх працівників табору.

2. Постарайтеся протягом перших 3-4 днів менше турбувати дитину дзвінками, а під час розмов бути стриманими та обережними, адже діти (особливо ті, що вперше у таборі) перебудовуються на нові колективні умови проживання, що викликає у них певний дискомфорт. Спробуйте пояснити, що Ваша дитина робить перші дорослі кроки і варто спробувати налагоджувати своє життя у таборі. Якщо після розмови Ви залишилися незадоволені емоційним станом дитини, попросіть вожатого поспостерігати за дитиною або звернутися до психолога табору.

3. Не намагайтеся залишити дитині мобільний телефон таємно. Це викликає у дитини недовіру до табору та створює труднощі перераховані вище.

4. За умови термінового зв’язку з дитиною, Ви можете скористатися адміністративними телефонами:

+38 (04567) 5 89 00 (адміністрація)

+38 (04567) 5 89 07 (педагогічний відділ)

5. Для спостереження за відпочинком Вашої дитини Ви можете скористатися веб-камерами чи розділом «Новини» на даному сайті. Відповідні розділі відкриті для огляду під час канікул.

Ми вдячні Вам за розуміння та підтримку наших Правил внутрішнього розпорядку і сподіваємося, що їх дотримання зробить Ваш відпочинок незабутнім.

Гарного Вам відпочинку у «Славутичі»! З радістю чекаємо на Вас.

З повагою, адміністрація табору.