Екскурсії. Лiтнiй вiдпочинок для дiтей


На юних «славутчан» упродовж кожної зміни чекає цікава екскурсійна програма, адже «Славутич» розташований поблизу унікального міста-музею Переяслава-Хмельницького, історія якого нараховує понад 1100 років. Хоча археологічні знахідки датуються ще періодом Трипільської культури ІІ - ІV тисячоліть до н.е.

Екскурсії

Перша літописна згадка про Переяслав датується 907 роком. Переяслав є колискою Київської Русі і одним із перших центрів православ’я на наших землях. Тут зароджувалась українська державність, формувалась українська нація. Тут відбулася і усім відома «Переяславська Рада», а саме місто часто називають містом козаків.

Екскурсії

Тарас Шевченко у Переяславі писав пейзажі, замальовував церкви, писав вірші «Кобзаря», зокрема, «Заповіт». Переяслав став важливим містом і в житті Григорія Сковороди, який тут викладав і розмірковував над філософськими творами.

Екскурсії

Є в переяславській історії ще багато видатних імен та цікавих подій, завдяки чому на сьогодні в екскурсійному доступі міста Переяслава-Хмельницького - 64 памятки історії та культури і близько 30 музеїв. Більшість із них об’єднує Національний історико-культурний заповідник «Переяслав», візитною карткою якого є унікальний ландшафтно-архітектурний парк, або музей просто неба. Тут постійно проводяться народні гуляння, ярмарки та творчі фестивалі.

Екскурсії

Не менш цікавими є екологічно-пізнавальні «зелені маршрути» прилеглою до «Славутича» територією.

Екскурсії

Діти, котрі відпочивають у «Славутичі», мають можливість відвідати цікаві та важливі заходи мистецтва, культури і спорту, що проходять у Переяславі, Києві та Київській області, а ще тематичні заходи, наприклад, з військово-патріотичної тематики.

Екскурсії

Для дітей щозміни проводяться:

  • екскурсії до музеїв та історичних пам’яток Переяславщини;

  • прогулянки «зеленими маршрутами» уздовж Дніпра;

  • виїзди на спортивні, культурні та інші цікаві заходи, що відбуваються у Переяславі, Києві та Київській області.

Екскурсії