Канікули в дитячому таборі "Славутич" цілий рік: спорт, творчість, розвиток та оздоровлення


Відкрийте для себе сучасний унікальний табір під Києвом, у заповідній лісовій місцевості на узбережжі Канівського водосховища неподалік від давнього міста-музею Переяслава-Хмельницького.

Про табір

«Славутич» - це дитячий оздоровчий центр санаторного типу, визнаний лідером дитячого оздоровлення у Київській області та Україні за результатами Національного бізнес-рейтингу, незалежних рейтингів та опитувань батьків.

В основі відпочинку - найкраще поєднання різноманітного активного дозвілля, якісного 5-разового харчування та широкого спектру оздоровчих процедур, котрі разом з чистим сосновим повітрям подарують невичерпний заряд енергії, бадьорості та здоров’я.

Про табір

ЗАБРОНЮЙТЕ ВЕСНЯНІ ТА ЛІТНІ КАНІКУЛИ в найкращому дитячому таборі під Києвом: 100% КОРИСНИХ ЗАДОВОЛЕНЬ ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ.

Максимум інфраструктури: сучасна кіноконцертна зала, великий теплий басейн, лісовий хайпарк пригод, велосипеди та ролики, спортивні та ігрові зони, арт-майстерні та розвиваючі студії, теніс, стрільба з луку й арбалету, барбекю-зона.

Взимку – лижі, тюбінги, санчата. Зустріч Нового року для всієї родини. Оздоровчий комплекс процедур – соляна кімната, кисневі пінки, аромакімната, зала ЛФК, басейн, сауна.

4-місне проживання, 5-разове харчування, медичний супровід цілодобово.

Влітку: каскад басейнів та пляж, гавайські та барбекю-вечірки, цікаві екскурсії і тур-походи, великі спортивні та ігрові зони, поля і майданчики.

Про табір

"Славутич" працює цілий рік та приймає дітей від 7 до 17 років, а також дітей з батьками на сімейні тури вихідного дня та Новорічні свята.

ОБЕРІТЬ СВІЙ ФОРМАТ ВІДПОЧИНКУ:

· дитячий відпочинок та оздоровлення за путівками у будь-яку пору року;

· тури вихідного дня та відпочинок для усієї родини;

· виїздні спортивні, творчі, танцювальні збори, змагання та фестивалі (до 250 осіб);

· дорослі конференції, семінари, бенкети та корпоративи (до 250 осіб);

· розвивальні, у т.ч. англійські та інші освітні програми;

· шкільні уікенди та випускні, дитячі дні народження та інші тематично-розважальні заходи.

Про табір

Комфорт, чистота і затишок, лісова свіжість та садово-парковий аромат, спортивні та ігрові майданчики, лісові вело-маршрути, арт-містечко, школа лідерів, басейн, яскрава анімаційна програма, фестивалі, конкурси та багато іншого. Такого різноманіття творчого, спортивного та інтелектуального дозвілля Ви більше ніде не знайдете, адже наша мета - створити простір успіху для кожної дитини.

Про табір

Устигніть замовити путівки на весняні та літні каникулі 2018 у "Славутичі", відправивши електронний запит на адресу: slavutych.sales@gmail.com або заповнивши форму онлайн-бронювання на нашому сайті.