Дитячі канікули в "Славутичі": замовити путівку


VІ літня зміна
Замовити путівку

20 - 31 серпня (12 д.)

VІ літня зміна

Вартість путівки: 10 000,00 грн. Підсумкова зміна літнього сезону. Максимум найулюбленіших активностей за сезон літа 2017: басейнів, велосипедів, роликів, хай парку, футболу, арт-студій та сценічного життя… Пригадуємо та вигадуємо найнеймовірніші історії літа 2017 і беремо участь у ще більш неймовірних пригодах.

Осінні канікули 2017
Замовити путівку

28 жовтня — 5 листопада (9 д.)

Осінні канікули 2017

ЦІНА РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ 5400,00 - ДІЄ ДО 1 ВЕРЕСНЯ Улюблені історії з книжок оживають, аби героями квест-зміни могли стати всі славутчани: кожен день - це новий етап великої квест-гри, завдяки якій ми не просто зануримося у світ неймовірних пригод, але і, без сумніву, полюбимо книги, світ фантазій і творчості.

У вартість відпочинку в "Славутичі" кожної зміни входить:

Проживання: у 4-місних світлих комфорт-номерах із сучасними меблями та зручностями. Ліжка з ортопедичними матрацами.

Харчування: 5-разове повноцінне харчування формується на основі офіційно затверджених рецептурних збірників для санаторно-курортних закладів України. Обов’язковими є свіжі сезонні овочі та фрукти, салати, а також чергування молочних, м’ясних та рибних блюд.

Спорт: Спортивні студії та секції на вибір. Є велика спортивна крита зала, танц-клас та професійне відкрите футбольне поле, тренажерна зала зі столами для настільного тенісу, волейбольні та баскетбольні майданчики, піщаний майданчик для пляжного волейболу, спортивно-ігровий майданчик тощо. З літа

Басейни: Упродовж року працює критий професійний басейн. Вода очищується за новітніми технологіями. Глибина води - від 80см до 1м 60см: ідеальна для дитячих тренувань. Купання дітей - обов’язково під наглядом лікаря, з використанням різноманітного спортивного інвентаря. У літній період працюють два відкритих малих басейни із пляжною зоною навколо (шезлонги, тіньові навіси та альтанки).

Творчість: Арт-студії на вибір, заняття з театральної та вокальної майстерності. Щодня діти готуються до різноманітних творчих та святкових заходів, майструючи собі костюми, образи для сценічного втілення тощо.

Сезонний відпочинок: Велосипеди, ролики, мотузковий хайпарк лісових пригод, взимку санки та лижі, улітку - пологий піщаний пляж на березі Канівського водосховища.

Оздоровлення: «Славутич» пропонує широкий спектр оздоровчих процедур - як для загального зміцнення імунітету, так і індивідуально підібрані процедури за конкретними потребами кожної дитини. Соляна кімната та зала ЛФК, лікувальний чай, фіто-коктейлі, синглетно-кисневі пінки та вітамінотерапія - це те, що призначається усім дітям, які оздоровлюються у «Славутичі», для підвищення імунітету. Решта процедур - за індивідуальними потребами дітей (інгаляції, авто-масажери, циркулярний душ, ОКУФ тощо).

Дозвілля на свіжому повітрі: Численні ігри зі спортивним інвентарем, туристичні походи та піші екскурсії, квести і пригоди у лісі навколо табору. Стрільба з луку та арбалету. Барбекю-зона. Пікніки та вечори біля вогнища.

Інша інфраструктура: Гамачна галявина, бібліотека, комп'ютерний клас, кінозал, психологічна студія.

За додаткову плату: Можуть надватися заняття з англійської мови (у тиху годину з 14.00 до 16.00) або спортивно-начальний інтенсив з плавання (оплата на місці, у день заїзду).

Вода: У літній період по всій території табору працюють фонтанчики-бювети з чистою питною водою (власна артезіанська скважина). В інший час у корпусі встановлено кулер з водою.

Фото-відео-супровід: Фото та відео-хроніки (або цілі ролики та фільми, зняті за сценаріями та режисурою самих дітей) табірного життя регулярно можна переглядати на сайті та у соц-мережах. Підписуйтеся на наші канали та отримуйте фото-відео-звіти про відпочинок Ваших дітей.