Канікули в дитячому таборі "Славутич" під Києвом: максимум корисних задоволень


V літня зміна
Замовити путівку

3 - 16 серпня (14 д.)

V літня зміна

Вартість путівки: 14000 грн. Умови бронювання: передоплата 50% упродовж 5 днів із дня бронювання, залишок не пізніше, як за 10 днів до заїзду. Тепер ми ще й влогери... блогери... Власне, усім зрозуміло ))) МУЗИКА, СТИЛЬ, СЦЕНА, ПРИГОДИ, СПОРТ...УСЁ, УСЁ, УСЁ ТУТ!!! "Hyperbox" пригод розпочнемо з відео-новинок літа 2018.

VІ літня зміна
Замовити путівку

18 - 27 серпня (10 д.)

VІ літня зміна

Вартість путівки: 9000 грн. Умови бронювання: передоплата 50% упродовж 5 днів із дня бронювання, залишок не пізніше, як за 10 днів до заїзду. Зміна, яка феєрично завершить літо та підведе підсумки всього найкращого за сезон. Включаємо інтелектуальну складову відпочинку та запускаємо "Місто професій", адже школа вже не за горами!

У вартість відпочинку в "Славутичі" кожної зміни входить:

Проживання: у 4-місне поселення у світлих комфорт-номерах із сучасними меблями та зручностями. Ліжка з ортопедичними матрацами. Щоденне вологе прибирання.

Харчування: 5-разове повноцінне харчування формується на основі офіційно затверджених рецептурних збірників для санаторно-курортних закладів України. Обов’язковими є свіжі сезонні овочі та фрукти, салати, а також чергування молочних, м’ясних та рибних блюд.

Спорт: Спортивні студії та секції на вибір. Є велика спортивна крита зала, танц-клас та професійне відкрите футбольне поле, тренажерна зала зі столами для настільного тенісу, волейбольні та баскетбольні майданчики, піщаний майданчик для пляжного волейболу, спортивно-ігровий майданчик тощо.

Басейни: Упродовж року працює критий професійний басейн. Вода очищується за новітніми технологіями. Глибина води - від 80см до 1м 60см: ідеальна для дитячих тренувань. Купання дітей - обов’язково під наглядом лікаря, з використанням різноманітного спортивного інвентаря. У літній період працюють два відкритих малих басейни із пляжною зоною навколо (шезлонги, тіньові навіси та альтанки).

Сезонний відпочинок: Велосипеди, ролики, мотузковий хайпарк лісових пригод, взимку санки та лижі, улітку - пологий піщаний пляж на березі Канівського водосховища.

Творчість: Арт-студії на вибір, заняття з театральної та вокальної майстерності. Щодня діти готуються до різноманітних творчих та святкових заходів, майструючи собі костюми, образи для сценічного втілення тощо.

Англійська: За додаткову плату - English Speaking Club (ігрові рухливі інтерактивні заняття з англійської мови у міні-групах під час тихої години з 14.00 до 16.00).

Оздоровлення: «Славутич» пропонує широкий спектр оздоровчих процедур - як для загального зміцнення імунітету, так і індивідуально підібрані процедури за конкретними потребами кожної дитини. Соляна кімната та зала ЛФК, лікувальний чай, фіто-коктейлі, синглетно-кисневі пінки та вітамінотерапія - це те, що призначається усім дітям, які оздоровлюються у «Славутичі», для підвищення імунітету. Решта процедур - за індивідуальними потребами дітей (інгаляції, авто-масажери, циркулярний душ, ОКУФ тощо).

Дозвілля на свіжому повітрі: Численні ігри зі спортивним інвентарем, туристичні походи та піші екскурсії, квести і пригоди у лісі навколо табору. Стрільба з луку та арбалету. Барбекю-зона. Пікніки та вечори біля вогнища.

Інша інфраструктура: Гамачна галявина, бібліотека, комп'ютерний клас, кінозал, психологічна студія.

Вода: У літній період по всій території табору працюють фонтанчики-бювети з чистою питною водою (власна артезіанська скважина). В інший час у корпусі встановлено кулери з водою.

Фото-відео-супровід: Фото та відео-хроніки (або цілі ролики та фільми, зняті за сценаріями та режисурою самих дітей) табірного життя регулярно можна переглядати на сайті та у соц-мережах. Підписуйтеся на наші канали та отримуйте фото-відео-звіти про відпочинок Ваших дітей.

Безпека: Цілодобовий медичний супровід, огороджена територія під професійною охороною.

Лишилися запитання? - Телефонуйте: +38 (066) 613 12 05 або пишіть: slavutych.sales@gmail.com

Про порядок оформлення в дитячий табір дізнайтеся у розділі Необхідні документи.

Про те, що не забути скласти дитині на канікули, - у розділі Необхідні речі.

Переглянути фотопідбірку про минулі заїзди та інфраструктуру табору - в розділі Галерея.