Тури вихідного дня та корпоративи під Києвом


Друзі! Коли будете вирішувати, як провести свої вихідні, згадайте нашу добру пораду:

НАЙРАДІСНІШІ СІМЕЙНІ УІКЕНДИ, СВЯТА ТА КОРПОРАТИВИ НА ПРИРОДІ ПІД КИЄВОМ - У "СЛАВУТИЧІ"!

Для Вас: комфортне поселення, смачне комплексне харчування або барбекю-меню на замовлення, чисте соснове повітря, велика паркова територія, басейн, соляна кімната, спортивні та ігрові поля і майданчики, велосипедні маршрути у заповідному лісі та багато іншого!

Увага! На сімейний та корпоративний відпочинок будемо приймати з квітня 2018. Ви можете самі обрати зручний для Вас графік, дати та послуги, користуючись усією інфраструктурою. Вартість повного пакету послуг: 750,00 грн. Додатково сплачується лише сауна. Діти до 3 років безкоштовно.

Вартість корпоративу прораховується індивідуально залежно від обраної інфраструктури
Вартість туру вихідного дня: 750,00 грн. на добу з особи. У вартість входить: 3-разове комплексне харчування, проживання в 2-4-місних номерах, оренда барбекю-зони та мангалів, плавання у критому басейні (сучасна система очищення води), прокат велосипедів та роликів, тир, настільний тенніс, хайпарк, ігрові та спортивні майданчики, соляна кімната.

Ви можете як вибірково замовити комплекс послуг, так і повністю довірити нам організацію Вашого свята, корпоративу та іншого заходу "під ключ". При цьому безпека, охорона території, медичний супровід на високовму рівні гарантовано.

Забронювати сімейний відпочинок та корпоратив Ви можете, відправивши запит на електронну пошту: slavutych.sales@gmail.com або зателефонувавши: +38 (066) 613 12 05, +38 (097) 652 53 05. Чекаємо на Вас!