Необхідні документи


Необхідні документи Обов’язковими для оформлення дитини у заклад є наступні документи:

  • копія свідоцтва про народження дитини;

  • копія паспорту та ідентифікаційного номеру одного з батьків;

  • заповнений Договір;

  • медична довідка.

Пам’ятайте: путівка дійсна лише за наявності оформленої медичної довідки (санаторно-курортна карта форми 076 або довідка на учня, який їде на відпочинок до табору форми 079), тож не забудьте пройти медогляд за місцем проживання та вписати у медичну довідку перенесені захворювання та зроблені щеплення, а також дані про епідемоточення та відсутність протипоказань щодо перебування у закладі.

До заїзду просимо заповнити наступні документи:

Бажано записати на аркуші власні дані (ПІБ, телефон батьків, домашню адресу, адресу оздоровчого закладу).

ЦЕ ВАЖЛИВО!

1. Забирати дитину із закладу можна лише, подавши заяву на ім’я директора встановленого зразка та отримавши дозвіл, а також показавши оригінал документа на дитину.

2. При вивезенні дитини більш ніж на добу батьки повинні надати довідку про стан здоров’я дитини та про відсутність контактів з інфікованими хворими.

3. При вивезенні дитини із закладу за систематичне порушення режиму та правил поведінки (фізичне приниження гідності дітей, самовільний вихід за територію, куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин, зловмисне пошкодження чужого майна) або при вивезені дитини за сімейними обставинами вартість невикористаних днів не компенсується.